dng

Genel Bilgiler

ÖNEMLİ TARİHLER 
Sempozyum Tarihi                :3 – 6 Mayıs 2018
Bildiri Son Gönderim Tarihi  :2 Mart 2018

 

Sempozyum Yeri
11. Ulusal Epilepsi Kongresi , 3 – 6 Mayıs 2018tarihleri arasında Hilton Sarıgerme Otel/Dalaman’da gerçekleştirilecektir. 

Sempozyumun Dili
Sempozyumun resmi dili Türkçe'dir.

Kayıt ve Danışma
Kayıt ve danışma masaları Hilton Sarıgerme Otel/Dalaman’da 3 Mayıs 2017 günü saat 08.00'de açılacak ve tüm kongre süresince 08:00 - 19:00 saatleri arasında açık olacaktır. 

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Sergi Alanı

Sempozyum boyunca ilaç ve medikal cihaz firmaları ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır.

Davet Mektubu
Kayıt işlemlerini tamamlamış olan sempozyum katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır. 

Katılım Belgesi 
Katılım belgeleri sempozyum bitiminde ana kayıt masasından dağıtılacaktır.

TTB-STE Puanı
Sempozyum, Türk Tabipler Birliği tarafından kredilendirilecektir. Katılımcılar değerlendirmeyi sempozyum tarihi itibariyle 6 ay içerisinde TTB sisteminden yapabilirler.